Produkto aprašymas

Naudojimo diapazonas: kompiuterio įkrovos, mes išgirsti pažįstamą garsą "beep" garso, bendrojo sakė, kad kompiuteris gali būti naudojamas įprastai, garsas yra nuo "baby" numeryje.

Raudona linija yra teigiamas, juoda linija yra neigiamas (tiesą sakant, nesvarbu, teigiamas ir neigiamas, kol sąsaja gali būti naudojamas Garsiakalbis)

Plokštė signalo tonas instrukcijos

Bendrąja prasme skambėjimo yra:

1 trumpas: sistema pradeda normaliai, kuriuos galime išgirsti kiekvieną dieną, bet taip pat, kad mašina neturi jokių problemų.

2 Trumpas: Bendra klaida, prašome įvesti CMOS Setup, iš naujo nustatyti neteisingas variantas.

1 ilgo ir 1 trumpo: RAM arba plokštė klaida, pabandyti atminties, jei vis dar nebuvo, teko pakeisti pagrindinę plokštę.

1 ilgas 2 trumpi: ekrano arba grafikos plokštę klaida.

1 ilgas ir 3 trumpi: Klaviatūros valdiklio klaida, patikrinkite, ar pagrindinėje plokštėje.

1 ilgas 9 trumpas: pagrindinę plokštę Flash RAM arba EPROM klaidos, BIOS žalą. Bando blokuoti Flash RAM.

Nuolat pypsi (ilgas signalas): atminties modulis nėra įdėta arba sugadintas. Vėl įdėkite atminties, jei ne, tik pakeisti atminties.

Išsaugoti skambėjimo: elektra, ekranas yra susijusi ne su display card. Patikrinkite visų jungčių.

Pakartokite trumpas pyptelėjimas: Maitinimo problema.

Jokio garso Nėra ekranas: Maitinimo problema.

AMI BIOS, skambėjimo garsas bendrosios reikšmės yra:

1. Trumpas garso, atminties atnaujinti nepavyko. Atminties žala yra daugiau rimtų, aš bijau, neturi pakeisti atminties nėra.

2. Du trumpi, atminties pariteto klaida. Galite įvesti CMOS parametrai, pariteto Lygybe atminties funkciją išjungti, kad yra nustatyti Neįgaliesiems. Tačiau, apskritai, atminties baras lygiateisiškumo ir pariteto parametrai CMOS atvira, kuris yra stabilumo kompiuterio sistema yra gera.

3. Trys trumpi pyptelėjimai, sistemos pagrindinė atmintis (pirmasis 64Kb) patikrinti nepavyko. Pakeisti atminties juostą.

4. keturi trumpi, sistemos laikrodžio klaida. Pataisyti arba pakeisti pagrindinę plokštę.

5. Penkias trumpas, CPU klaida. Bet nebūtinai visi CPU pati yra negerai, tai gali būti a CPU lizdo ar kitose vietose, kur yra problema, jeigu CPU kitose pagrindinėse plokštėse normalus, tada, žinoma, klaida yra ta plokštė.

6. Šešis trumpus, klaviatūros valdiklio klaida. Jei klaviatūra nėra prijungta, kad lengva valdyti, kištuko linijos; jei klaviatūra yra prijungtas prie įprasto klaida, galbūt norėsite pabandyti, gera klaviatūra; kitaip klaviatūros valdymo lustas arba dalys, susijusios su problema.

7. Septyni trumpi, sistema, realiuoju režimu klaidos, negali pereiti į apsaugotą režimą. Tai taip pat yra kaltės plokštę.

8. Aštuoni trumpi, atminties skaitymo / rašymo klaidų. Atminties lustas grafikos kortelė gali būti pažeista. Jei atminties lustas yra pluggable, kaip ilgai, kaip blogas gabalas norėdami rasti ir pakeisti ant linijos, kitaip vaizdo plokštė reikia remonto arba pakeitimo.

9. Devyni trumpi, ROM BIOS, bandymas klaida. Už to paties tipo gera BIOS pabandyti, jei, kad BIOS problemų, galite naudoti perrašyti ar net karšto apsikeitimo būdas pabandyti susigrąžinti.

10. Ten trumpas, registruoti skaityti / rašyti klaidų. Tik pataisyti arba pakeisti pagrindinę plokštę.

11. 11 trumpų, talpyklos klaida.

12. Jeigu tu negali išgirsti pyptelėjimą, žiedas negali pamatyti ekrane, pirmiausia turėtų patikrinti, ar elektra prijungta, techninės priežiūros, dažnai lengva pamiršti, nėra prijungtas prie pagrindinės plokštės maitinimo paleisti testą. Po pažvelgti į tai, kas yra mažiau prijungtas dalys, tokios kaip CPU, atmintis ir t.t. Dar kartą, atjunkite visus kortelės į klausimą, paliekant tik grafika kortelės pabandyti. Galiausiai, rasti plokštė clear (išvalyti) CMOS parametrai megztinis, aišku, CMOS parametrai, taip, kad BIOS atgal į gamyklą narė. Jei monitoriaus arba grafikos plokštę, ir ryšys yra ne problema, CPU ir atminties yra taip pat ne problema, po šių veiksmų, vis dar nerodo ar žiedas įkrovos metu, tai gali būti tik motininės plokštės problema.

Per garso sirena gali nustatyti darbo valstybės pagrindinėje plokštėje

  • Prekės Pavadinimas: SZYTF
  • Tipas: Sirena
  • Modelio Numeris: GARSIAKALBIS 10

  • Įrenginio Tipas: daug (5 vnt/lot)
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

SKU: f482
Komissv1965
2018-01-21
5/5
All are OK. Very fast delivery.
Bellatrix428
2017-12-26
5/5
so the normal, and all пропаять приедется but капнуть glue.
Dj Leitao
2018-03-14
5/5
fast shipping
Hayhuongveanhsangvatinhyeu
2017-11-11
4/5
soldering неважная .... speakers have two wire отвалились .. difficulty составило подпаять not good... so all speakers and fine work
Aminka Cat
2017-11-29
5/5
well. operation but i try all ok

Panašūs produktai

Nemokamas pristatymas

Pasaulyje pristatymas

Paramos 24/7

Viršus Paslauga

Moneyback

Grįžti Keistis

Dovanos

Premijos